Pınar Altuğ’un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir neden ayrıldılar ihanet doğru mu?

Pınar Altuğ’un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir? Pınar Altuğ’un bir döneme damga vuran 3 yıla yakın evli kaldığı ilk eşi Umut Elçioğlu ile neden ayrıldı?

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-Xmpz.jp

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve takipçilerine verdiği yanıtlarla gündem olan başarılı oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’un ilk evliliğini merak edenler ve bilmeyenler için yeniden bir araya getirdik! Şuan Yağmur Atacan ile evli olan Pınar Altuğ’un aslında ilk evliliği değil. Bir döneme damga vuran Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu aşkı 4 yıl sevgililik döneminden sonra beraberinde getirdiği 3 yıl evlilikle tüm magazin dünyasının parmakla gösterilen ilişkisini yaşamıştı. Peki 2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ ne zaman boşandı? Geçmişte aşklarıyla damga vuran Pınar Altuğun ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir, kaç yaşında? Pınar Altuğ ilk eşi Umut Elçioğlu hakkında tüm merak ettikleriniz…

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-g772.jp

1994 yılında Türkiye Güzeli seçilen Pınar Altuğ şöhret basamaklarını tek tek tırmanmaya başladı. Ancak sadece mesleki hayatında değil aynı zamanda aşk hayatında da dönüm noktası yaşayan Pınar Altuğ, Umut Elçioğlu ile arkadaş ortamında tanıştı. Evlilik öncesi 1994 yılında başlayan ilişki 4 yıl sonra beklenen evlilik kararı ile yerini resmiyete bıraktı. 

pinar-altugun-ilk-eli-umut-elciog-fazj.j

2000 yılının Ağustos ayında o dönem tekstilci Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ 3 yıla yakın evlilik hayatının ardından 2003 yılında sürpriz bir boşanma ile magazin gündemine oturdu.

pinar-altug-umut-elcioglu-neden-v4Yo.jpg

2002 yılında oyunculuk hayatının dönüm noktasına giren Pınar Altuğ ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizi ile Türkiye’de ses getiren dizi ile adını duyurmayı başardı. Hayatının dönüm noktası olan 2002 yılında şöhret basamaklarını tek tek çıkan Pınar Altuğ, Türkiye için hem başarılı hem de evliliğinde çok mutlu bir model oyuncu olarak parmakla gösteriliyordu…

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-eeio.jp

Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu çiftinin ani bir şekilde ayrılık kararı ile farklı ihanet senaryoları ortaya dökülmeye başlandı. O dönemlerde Pınar Altuğ ile evli olan Umut Elçioğlu vatani görevini tamamlamak üzere Kocaeli’ne askere gitmesiyle çatırdamaya başlamıştı. 

İHANET SENARYOLARI SIRALANDI!

İddiaya göre askerde olan Umut Elçioğlu bir süredir Pınar Altuğ’dan şüphelenmesinin üzerine eşi Pınar Altuğ’a haber vermeden gittiği evleri Beykoz Konakları’nda eve girmeye çalışırken arkadaşı Tony’nin camdan kaçmaya çalıştığı söyleniyor. O dönemde çıkan çeşitli ihanet senaryolarına Umut Elçioğlu, “Ne için aradığınızı biliyorum. Konuşmak istemiyorum. Yorum yapmayı da uygun görmüyorum” derken, Pınar Altuğ basın açıklaması yaparak çıkan iddiaları yalanlayarak karşılıklı olarak boşanma kararı aldıklarını söyleyerek, ”Evliliğimiz üçüncü şahıslar yüzünden bitmedi” demişti.

pinar-altug-ilk-esi-umut-elciog-uxpz.jpg

Boşanma sonrası Pınar Altuğ’un Tony ile yeni bir aşka yelken açmasıyla çıkan iddiaların gerçeklik payını arttırdı. Ancak bir süre sonra Tony Teodoridis’in medyaya verdiği ”Ne ekerseninz onu biçerseniz” cümleleriyle başladığı röportaj magazin gündemine damga vurdu. 

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-IPcX.jp

Pınar Altuğ’un aşk yaşadığı Tony Teodoridis Altuğ’un kendisini Can Tezal ile aldattığını itiraf ederek Umut Elçioğlu hakkında, “Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu’nun başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da gedi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü ben evli değildim” dedi. 

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-fuXz.jp

Ancak Pınar Altuğ’un internetten tanışıp Tony’i aldattığı iddia edilirken ortada üçüncü bir isim daha belirdi. O da oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’un 2008 yılında evlendiği Yağmur Atacan’dı! Tony Teodoridis ile ayrıldıktan sonra kendisi gibi oyuncu olan 23 yaşındaki Yağmur Atacan ile yeni bir aşka yelken açtı.

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-YzF8.jp

Pınar Altuğ, kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile 2 yıl aşk yaşadıktan sonra 2008 yılında Pınar Altuğ 35 yaşındayken Atacan ile evlendi. Evlilikleri hala devam eden Pınar Altuğ Yağmur Atacan’dan Su Atacan adından kızı bulunuyor. 

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-aSTe.jp

UMUT ELÇİOĞLU KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

Bir döneme Pınar Altuğ ile yaşadığı 3 yıla yakın evlilik hayatı ile damga vuran Umut Elçioğlu, Banu Şenyüce ile beraber sade ve mutlu bir yaşam sürüyor. 

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-HBO8.jp

Umut Elçioğlu ve Banu Şenyüce.

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-SWlO.jp

Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan ve kızı Su Atacan.

pinar-altugun-ilk-esi-umut-elcio-fZ5j.jp

Kaynak: indeksleme.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir