Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır ve Üç Parçalı Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu

Mutluluk çubuğu ilk ortaya çıktığı günden beri ortaya koyduğu muhteşem etki ile devamlı olarak gündemde olan iktidarsızlık tedavisidir. Peki ama bu mucizevi mutluluk çubuğu nedir ve nasıl çalışır? Mutluluk çubukları, ameliyat ile penis içerisine yerleştirilen bir tür protezdir. Yapısal olarak serttir veya sertleşmeye eğilimlidir. Tabiatı itibarı ile penisi dolgun bir hale getirerek ereksiyon oluşmasını sağlar. Kullanımları çok kolaydır ve görünüş açısından gerçek bir penisten ayırt edilemez. Fonksiyol açıdan düşünülecek olursa, daha da iyi olduğu söylenebilir. Mutluluk çubuğu nedir sorusuna yanıt olarak protez türlerinden bahsetmek doğru olacaktır.  

Penis İmplantı Nasıl Çalışır?

Mutluluk çubuğu, vücuda cerrahi olarak yerleştirilen esnek çubuklar yada iki bağlı silindirden (rezervuar ve pompa) oluşur. Penise iki silindir yerleştirilir ve şişirilebilir form için bir hortumla ayrı bir salin solüsyon rezervuarına bağlanır. Rezervuar alt karın bölgesindeki rektus kaslarının altına implante edilir. Sisteme bir pompa takılır ve testisler arasında skrotumun sarkan cildinin altına oturur.

İki Parçalı ve Üç Parçalı Şişirilebilir Mutluluk Çubukları

Şişirilebilir mutluluk çubuğu nedir? Bu penil protezler, iki ve üç farklı bileşenden dolayı parçalı şişirilebilir penis protezleri olarak adlandırılırlar. İki parçalı bir şişirilebilir mutluluk çubuğu yalnızca iki bileşenden oluşur: takılı silindirler ve birleşik bir rezervuar ve pompa. Pompa karın arkasına yerleştirmek yerine, skrotuma rahatça oturan tek bir yuva içinde bulunur. İki parçalı bir mutluluk çubuğu avantajı, operasyonun daha kısa, daha az karmaşık olması ve karın boşluğunda cihazın hiçbir parçasının bulunmamasıdır. İki parçalı bir protezin dezavantajı, küçük rezervuarın bazı erkeklerde yeterli ereksiyon üretememesidir.

Şişirilebilen Mutluluk Çubukları Nasıl Kullanılır?

Protezi şişirmek için pompaya basmak yeterlidir. Pompa, salin solüsyonunu rezervuardan penisin silindirlerine pompalar ve ereksiyona neden olacak şekilde şişirir. Pompanın altındaki boşaltma valfine basılması, sıvıyı rezervuara geri döndürür, penisi boşaltır ve normal sarkık durumuna geri döndürür.

Protez Görülebilir Mi?

Protez yaptıran erkekler alt karın bölgesinde, penisin alt kısmının skrotumla buluştuğu yerde veya penisin hemen üzerinde küçük bir yara izi görebilirken, diğer insanların bir erkeğin şişirilebilir bir mutluluk çubuğu olduğunu söylemesi olası değildir.

Mutluluk Çubuğu Protezi ile Seks Nasıldır?

Mutluluk çubuğu nedir?” sorusundan sonra belkide en çok merak edilen konu budur. Penis protezi şişirildiğinde, protez onu doğal bir ereksiyon gibi sert ve kalın hale getirir. Çoğu erkek, ereksiyonlarının normal bir ereksiyondan daha kısa sürede gerçekleştiğini düşünür. Bununla birlikte, daha yeni modellerde penisin uzunluğunu, kalınlığını ve gücünü artırabilen silindirler vardır.

Mutluluk Çubuğu Alınan Zevki Etkiler Mi?

Mutluluk çubuğu, derinin penis üzerindeki hissini veya erkeğin orgazma ulaşma yeteneğini etkilemez. Boşalmayı da etkilemez. Bununla birlikte, bir mutluluk çubuğu yerleştirilmesi, doğal sertleşmeyi ve alınan zevki birebir taklit eder. Erkekler genellikle implantı şişirdikten sonra sertliğin korunması için ekstra bir çaba harcamaz. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir