Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turu

Amatör veya profesyonel ayrımı olmadan, Marmaris Dalış Turu ile mavi sulara tüple dalış yapabilirsiniz. Bu aktivite, Marmaris tatilinizin unutulmaz anlarından biri olacak. Uzman eğitmenlerin kontrolünde 5 kişilik gruplar şeklinde dalış yapıyoruz ve 2 dalış gerçekleştiriyoruz. Her dalış süresi 20 dakikadır. Dalış öncesi eğitim verilmek ve ücretsiz ekipman dağıtılmaktadır. Tur öncesinde kendi malzemelerinizi getirmenize gerek yoktur. 09.00/ 17.00 saatleri arasında farklı aktiviteler yapılmaktadır. Katılmak istediğiniz sizin için en uygun saat dilimini bize iletmeniz yeterlidir.Dalış esnasında yanınızda profesyonel eğitmenlerimiz olacak ve beraber dalacaksınız.

Marmaris Dalış TuruProgramı

Her gün yapılan Marmaris Dalış Turu kapsamında, tur programı sabah 09.30’da başlar. Bu süre zarfında 2 farklı dalış yapılmaktadır. Sabah dalışı ve akşam dalışı şeklinde planlanmaktadır. Hangi dalışa katılmak istediğinizi, rezervasyon esnasında belirtmelisiniz. Programımız, misafirlerin otel transferi ile başlamaktadır. Buluşma noktamız olan Marmaris limanında bekleyen teknemize biniyoruz ve dalış için en uygun konuma gidiyoruz. Burada aktivitemizi gerçekleştirip, teknemiz ile tekrar limana dönüyoruz ve misafirlerin otel transferlerini gerçekleştiriyoruz. Tur süresi ortalama 3 saattir. Transfer süreleri, eğitim, rehberlik ve dalış süreleri bu sürenin içindedir. Program değişiklikleri öncesinde misafirlere bilgilendirme yapılmaktadır.

Marmaris Dalış TuruGüzergâhı

Aslında Marmaris Dalış Turu için bir güzergâh yoktur, sadece dalış için en uygun 2 yer vardır. Bu yerlere teknemiz ile gidiyoruz. Teknemiz, en uygun yerde demir atıyor ve suya dalış tekneden yapılıyor. Bu gezi sırasında profesyonel eğitmenlerimiz ve tur rehberlerimiz gün boyu misafirlerimize eşlik etmektedir. Tekneye ilk bindiğiniz andan itibaren eğitmenimiz size çok basit ve kolay anlaşılır bir şekilde dalış eğitimi ve bilgilerini verecektir. Bu teorik derslerde sualtı dili, dalış ekipmanlarının nasıl kullanılacağı ve sualtında yapamayacaklarınız hakkında detaylı bilgiler edineceksiniz. Dalış sonrası tekneye çıkıp bir süre dinleniyoruz ve yeniden buluşma noktamıza geri dönerek turumuzu bitiriyoruz. Tura katılmak isteyen misafirlerin, çok ciddi bir sağlık sorunlarının olmaması gerekir.

Marmaris Dalış TuruFiyatları ve Rezervasyon

Sezon boyunca her gün 2 kez yapılan Marmaris Dalış Turu fiyatları kişi başı 200 TL’dir. Bu fiyata dâhil olan hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Otel transferi ( Sadece bazı bölgelerden )
  • Bireysel sigorta
  • Dalış eğitimi
  • Rehberlik Hizmeti

Fiyatlandırmada çocuk – yetişkin ayrımı yoktur. Tek fiyat uygulaması vardır. Turumuzda yiyecek içecek servisi olmadığı için, misafirlerimiz bu gibi ihtiyaçlarını bireysel karşılamaktadır. Tüm bireysel harcamalar misafirlere aittir.

Marmaris çıkışlı tüm diğer turlar hakkında daha fazla bilgi için için https://renklitatil.com/marmaris-gunluk-turlar/ ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri