Kremlin’den Musk’ın Putin’e yaptığı Clubhouse davetine yorum: İlginç

Elon Musk’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e “Clubhouse’dan sohbet etme” davetiyle ilgili açıklama yapan Kremlin, daveti reddetmedi ve ‘ilginç bulduğunu’ açıkladı.

Kremlin’den Musk’ın Putin’e yaptığı Clubhouse davetine yorum: İlginç

Kremlin, Tesla ve SpaceX’in patronu Elon Musk’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e yaptığı Clubhouse’dan sohbet davetiyle ilgili açıklamada bulundu.

Tass haber ajansında yer alan habere göre, konuyla ilgili gazetecilere demeç veren Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Musk’ın davetini ‘ilginç bulduğunu’ ve bu teklifin önce ayrıntılı olarak değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti.

“Öncelikle bunun ne anlama geldiğini, ne önerildiğini anlamamız gerekiyor” diyen Peskov, Putin’in doğrudan sosyal medya kullanmadığını ve hesaplarını şahsen yönetmediğini hatırlattı.

Peskov, davetin ne anlama geldiğini doğruladıktan sonra yanıt vereceklerini sözlerine ekledi.

ABD’li iş insanı Elon Musk, geçtiğimiz cumartesi günü Twitter’dan yaptığı paylaşımda Kremlin’in hesabını etiketleyerek, “Benimle Clubhouse’da sohbete katılır mısınız?” diye sormuştu. Musk bunun ardından Rusça olarak, “Sizinle konuşmak benim için büyük bir şeref olur” ifadelerini kullanmıştı.

Son dönemde Türkiye’de de popüler olan sesli mesajlaşma uygulaması Clubhouse, Musk’ın da oldukça sık kullandığı sosyal medya platformlarından biri.

Kaynak: blog-guncel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri